Oferta,  Programy dla grup zorganizowanych,  wycieczki 2-dniowe

WIEDEŃ

DZIEŃ 1

wyjazd godz. 00.30 przejazd na Kahlenberg – wzgórze, z którego w 1683 roku Król Polski Jan III Sobieski dowodził zwycięską bitwą o Wiedeń, przejazd do rezydencji cesarskiej Schönbrunn, pałacu zbudowanego w XVII–XVIII w wpisanego na listę UNESCO, zwiedzanie obiektu „z zewnątrz” zwiedzanie i spacer po ogrodach pałacowych, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg

DZIEŃ 2

śniadanie, dalsze zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejscowym, m.in. objazd miasta reprezentacyjną aleją Ring, przy której znajdują się najciekawsze budowle miasta: Opera, Muzeum Historii Sztuki i Muzeum Historii Natury, Parlament, Ratusz Kościół Wotywny, najstarsze muzeum miasta – Sztuki Użytkowej MAK, Park Miejski z pomnikiem Straussa  „Złoty Strauss”. Karlsplatz – Plac Karola ze słynnym Musikverein gdzie odbywa się Koncert Noworoczny i pięknym, barokowym kościołem Karola Boromeusza, Przejazd do Hundertwasserhaus – „bajkowego domu”. Kolejnym punktem programu będzie piękny pałac Belweder i imponująca panorama rozciągająca sie z ogrodów opadających kaskadami w kierunku starówki, Spacer najsłynniejszymi ulicami i placami przez starówkę: rezydencja Hofburg, słynny Kohlmarkt, plac Graben z Kolumną Morową, Katedra św. Szczepana, czas wolny na wiedeńskim Starym Mieście (możliwość zjedzenia posiłku we własnym zakresie), powrót do Polski w godzinach późnonocnych.


Świadczenia: przejazd wygodnym autokarem, ubezpieczenie, opieka pilota – przewodnika, przewodnik miejscowy w Wiedniu ,nocleg w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami, śniadanie, obiadokolacja.


CENA DO UZGODNIENIA


Informacje : BP „Odkrywca” Anna Kunysz – Rybińska tel. 604 588 240, aniakunysz@wp.pl