O mnie

Anna

Jak to wszystko się zaczęło….

Na początku była fascynacja Wenecją i Bieszczadami a także studia na Wydziale Turystyki i Rekreacji poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Potem podróże bliskie i trochę dalsze, pilotaż wycieczek oraz praca przy organizacji imprez turystycznych przez ostatnie 18 lat. Zdobyte doświadczenie, chęć podzielenia się wiedzą zachęcenie do trochę niesztampowego zwiedzania, a przede wszystkim powtarzające się pytanie „kiedy w końcu otworzę własne biuro podróży” – to wszystko doprowadziło do powstania w 2014 roku Biura Podróży „Odkrywca”. Skąd taka nazwa? Ponieważ bliskie są mi słowa Marcela Prousta

„Prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na szukaniu ciągle nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu na stare”.

Swoją ofertę kieruję do szkół, przedszkoli, grup zorganizowanych (np. osób, które łączy wspólna praca lub zainteresowania) oraz do klientów indywidualnych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek krajoznawczych, tematycznych, edukacyjnych, integracyjnych oraz pielgrzymek.

Proponuję Państwu wycieczki „szyte na miarę”, dostosowane do potrzeb każdego klienta, charakteryzujące się dużą dbałością o szczegóły organizacyjne oraz bezpieczeństwo podróży. Będąc licencjonowanym pilotem wycieczek chętnie uczestniczę w moich imprezach jako pilot i przewodnik.  Od 2014 roku wraz z wieloma grupami odwiedziłam Belgię, Holandię, Chorwację, Wielką Brytanię, Węgry, Czechy, Słowację, Niemcy oraz mnóstwo ciekawych miejsc w Polsce.

Zapraszam do odkrywania najbliższej okolicy, naszego kraju oraz Europy wraz z „Odkrywcą”!