Oferta,  Programy dla grup zorganizowanych,  wycieczki kilkudniowe

KRAKÓW I OKOLICE

DZIEŃ 1
wyjazd z umówionego miejsca godz. 6.00 przejazd do Wadowic. Wizyta w domu rodzinnym papieża Jana Pawła II oraz w bazylice NMP. Przejazd do Wieliczki zwiedzanie zabytkowej kopalni soli, która została wpisana na listę światowego dziedzictwa ludzkości UNESCO, obiadokolacja, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 2
śniadanie, przejazd do Krakowa, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta: wizyta w jedynej czynnej synagodze Remu oraz na kirkucie (zabytkowym żydowskim cmentarzu), kościół na Skałce (miejsce pochówku wielu wybitnych Polaków m. in. Czesława Miłosza), Wawel- zwiedzanie katedry, Grobów Królewskich, Dzwonu Zygmunta. Przejście Traktem Królewskim pod słynne „okno papieskie” I dalej na Stary Rynek. Wizyta w Kościele Mariackim przy ołtarzu Wita Stwosza. Sukiennice, Brama Floriańska, przejazd do hotelu, uroczysta obiadokolacja, czas wolny, nocleg

DZIEŃ 3
śniadanie. Wyjazd z hotelu w kierunku Ojcowa, spacer Doliną Prądnika do Groty Łokietka lub Jaskini Ciemnej. Przejazd do Pieskowej Skały, wejście na dziedziniec zamkowy oraz na basztę, z której roztacza się wspaniały widok na Ojcowski Park Narodowy. Spacer do Maczugi Herkulesa. Powrót ok. godz. 22.00.


Świadczenia: przejazd wygodnym autokarem, opieka pilota- przewodnika, przewodnik miejscowy w Krakowie, nocleg i wyżywienie, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.


CENA DO UZGODNIENIA


 

Informacje : BP „Odkrywca” Anna Kunysz – Rybińska tel. 604 588 240, aniakunysz@wp.pl