Oferta,  Programy dla grup zorganizowanych,  wycieczki kilkudniowe

KOŁOBRZEG I BORNHOLM

Wyspa Bornholm zwana „Majorką Północy” czy „Perłą Bałtyku” to nie tylko piękne i ciekawe miejsce, ale również miniatura Skandynawii. Pełna kontrastów wyspa zawiera wszystko: od dramatycznych klifów, gęstego lasu (trzeciego pod względem wielkości w Danii) do wielokilometrowego ciągu plażowego o drobnym piasku i łagodnych kąpieliskach. Dodatkowo: czyste środowisko, kipiące latem życie muzyczne, a przede wszystkim doskonale rozbudowana infrastruktura. To właśnie wszystko stanowi znakomitą podstawę do zadowolenia prawie 400.000 turystów odwiedzających rocznie wyspę. Zapraszamy do zwiedzania Bornholmu!

PROGRAM RAMOWY

DZIEŃ 1

wyjazd z umówionego miejsca godz. 9.00, przejazd w kierunku Koszalina –spacer po mieście z przewodnikiem, przejazd do Ustronia Morskiego, zakwaterowanie w ośrodku wczasowym, uroczysta obiadokolacja, czas wolny

DZIEŃ 2

śniadanie w formie „suchego prowiantu” wydane w ośrodku i wczesny wyjazd w kierunku Kołobrzegu, wejście na pokład ok godz. 6.30. Przeprawa katamaranem na Bornholm do miejscowości Nexo. Zajęcie miejsc w autokarze i rozpoczęcie wycieczki po wyspie. Podziwianie m.in. Arsdale, Svaneke, Gudjhem, zamek Hammershus, kościół rotundowy w Nylars, las Almindigen, czas wolny w Nexo. Zaokrętowanie ok godz. 17.00. Na statku możliwość zjedzenia ciepłego posiłku. Powrót do pensjonatu ok godz. 22.30.

DZIEŃ 3

śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Kołobrzegu- spacer po mieście –zwiedzanie z przewodnikiem, czas wolny do dyspozycji uczestników – możliwość zjedzenia ciepłego posiłku. Powrót ok godz.20.00


Świadczenia: Przejazd wygodnym autokarem, ubezpieczenie, opieka pilota – przewodnika, przewodnicy miejscowi, rejs na Bornholm, wycieczka autokarowa po wyspie, nocleg i wyżywienie.


CENA DO UZGODNIENIA


Informacje i zapisy: Anna Kunysz – Rybińska, Biuro Podróży „Odkrywca”, tel. 604 588 240, aniakunysz@wp.pl