JARMARK BOŻONARODZENIOWY WE WROCŁAWIU

„Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu, to niewątpliwie jeden z najpiękniejszych jarmarków…W tym wyjątkowym czasie serce miasta zaczyna bić mocniej. Wrocławski Rynek staje się tłem dla bajkowej scenerii. Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekolady oraz pierników na mieszkańców i turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. Magia świąt oczaruje każdego !!!” Serdecznie zapraszamy do wspólnej wycieczki i do wspólnego odkrywania przepięknego Wrocławia w świątecznej scenerii!

GODZ. 7.00 – wyjazd z umówionego miejsca, przejazd do Wrocławia

OK. GODZ. 11.00 – przyjazd do miasta, Sky Tower – (wjazd na punkt widokowy i podziwianie wspaniałej panoramy miasta i okolic) oraz wizyta we wpisanej na listę UNESCO Hali Stulecia.

W dalszej części wycieczki zwiedzanie Afrykarium – unikatowego na skalę światową nowoczesnego kompleksu przedstawiającego różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu oraz zwiedzanie wrocławskiej Starówki – spacer z przewodnikiem. Pobyt na Jarmarku Bożonarodzeniowym – czas wolny do dyspozycji uczestników.

OK. GODZ.19.00 – wyjazd z Wrocławia, powrót ok. godz. 23.00

CENA DO UZGODNIENIA

Świadczenia:przejazd wygodnym autokarem, opieka pilota, przewodnik miejscowy,bilety wstępu do zwiedzanych obiektów


Organizator:
Anna Kunysz – Rybińska BP „Odkrywca” os. St. Batorego 13/15 60-687 Poznań
tel. 604 588 240 / aniakunysz@wp.pl

/fotografia: Aleksey Narko (www.flickr.com)

Dodaj komentarz